01

Учасники проекту


КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ

Головним напрямком діяльності A Development є повний цикл розвитку проектів житлової нерухомості, а також об'єктів комерційної та соціальної інфраструктури в житлових комплексах європейського рівня. На швидко зростаючому ринку нерухомості Києва, компанія пропонує найактуальніше, модне і затребуване житло. Житлові комплекси зразка Smart Plaza випереджають час, це трендсеттери ринку нерухомості, призначення яких підвищити якість життя і встановити новий стандарт інфраструктури - «все під рукою».

Пріоритети та соціальна ответственость A Development:

- розвиток європейської столиці;
- поліпшення якості життя городян;
- реалізація новітніх архітектурних концепцій;
- формування довіри до українських забудовникам;
- рішення проблемного питання столичних «довгобудів».

adevelopment.in.ua


ІНВЕСТОР ПРОЕКТУ

Інвестиційно-девелоперська компанія UDP

З 2002 року девелоперська компанія UDP є лідером на ринку України.

Успішний досвід роботи компанії дозволив створити ефективну надійну структуру управління проектами, гарантувати якість робіт і чіткі терміни їх реалізації.

На даний момент в проектному портфелі UDP - 9 проектів загальною площею більше 3 000 000 кв. м.

Земельний актив компанії складає близько 1 000 га.

Завдяки UDP в Україні не тільки стало доступним якісне житло, але також були створені сучасні торговельно-розважальні комплекси.

Проекти UDP: «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «RiverStone», «Паркове місто», ТРЦ OCEAN PLAZA

Житловий комплекс від UDP - це 100% гарантія здачі проекту в строк.


ЗАМОВНИК БУДІВНИЦТВА

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД «АНАЛІТПРИЛАД»ПРОЕКТУВАЛЬНИК

ТОВ «БІП-ПМ»
ТОВ «БІП-ПМ» створено в 2000 р на базі Бюро інвестиційних проектів Центрального проектного інституту Міністерства оборони України. «БІП-ПМ» укомплектовано висококваліфікованими кадрами, здатними виконувати комплексні роботи в сфері консалтингових, інжинірингових і проектних послуг від задуму проекту до здачі об'єкта в експлуатацію. Колектив БІП-ПМ - понад 150 висококваліфікованих професіоналів, серед яких: архітектори, конструктори, інженери-механіки, інженери-електрики, менеджери проектів, програмісти, економісти, перекладачі, правники. Проектні менеджери БІП-ПМ мають сертифікати Міжнародної Асоціації проектного менеджменту (ІРМА).


РАЗРОНБНИК АРХІТЕКТУРНОЇ КОНЦЕПЦІЇ

Проектна група «AVG»

це творчий багатогранний колектив, який об'єднав досвідчених архітекторів, дизайнерів, проектувальників з однією метою - створювати індивідуальний образ об'єкту будь-якої складності і втілювати його в життя. Команда проектної групи «AVG» надає професійні консультації з питань архітектури та дизайну, розробляє проектну документацію та реалізовує проекти будь-якого рівня складності. Комплексний підхід до роботи забезпечує якість послуг, що надаються і дотримання термінів реалізації.


УПРАВЛІННЯ ЦЕНТРОМ ПРОДАЖ, МАРКЕТИНГ

Компанія New City Developers

З 1995 компанія успішно працює на ринку нерухомості. Високий професійний рівень фахівців підтверджений 20 - ти річним досвідом, десятками реалізованих унікальних проектів і прибуткових операцій. NCD завжди відповідає за якість виконаної роботи , термінів реалізації і бюджету проекту . Ключові компетенції компанії зосереджені на ринку первинної нерухомості України

http://ncd.com.ua/


ЗДАЧА В ОРЕНДУ ТОРГОВИХ ПЛОЩ

компанія UTG

UTG є лідером українського ринку консалтингу, комерціалізації та управління комерційною нерухомістю, спеціалізуючись на супроводі найбільших і найбільш знакових комерційних проектів. Компанія користується високою репутацією серед клієнтів - найбільших рітейлерів і інвесторів - за надання комплексних рішень, що включають професійні консультації в маркетингу нерухомості.

Компанія UTG виступає ексклюзивним агентом зі здачі в оренду торгових площ в ТРЦ Smart Plaza.

http://utgcompany.com/